A
AA
AAA
A
A
A   AA   AA   K
BIP.gov.pl
Biuletyn Informacji Publicznej AWF Katowice
Biuletyn Informacji Publicznej AWF Katowice
BIP.gov.pl
  To jest wersja archiwalna z dnia: 21.05.2018, zmieniona z powodu:
  Aktualizacja dodano ZP 05

  Zamówienia publiczne 2018

  Lista zamówień publicznych realizowanych w roku 2018 przez Akademię Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach. Wybór odpowiedniego przetargu z menu po lewewj stronie.
  <<<<<<<< 

  ZP 04/2018
  Ogłoszenie o zamówieniu publicznym na wykonanie rozbudowa, przebudowa i zmiana sposobu użytkowania budynku stołówki studenckiej na Centrum Badawczo-Rozwojowe Fizjoterapii, Medycyny Sportowej i Kardiorehabilitacji Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach.

  ZP 03/2018
  Ogłoszenie o zamówieniu publicznym na dostawę energii elektrycznej do obiektów Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach

  ZP 02/2018
  Ogłoszenie o zamówieniu publicznym na świadczenie usług w zakresie prowadzenia badań lekarskich dla studentów i kandydatów na studia w Akademii Wychowania Fizycznego
  im. J. Kukuczki w Katowicach.

  ZP 01/2018
  Zamówienie publiczne w celu zawarcia umowy ramowej na świadczenie usług w zakresie kompleksowej obsługi pacjentów poddawanych rehabilitacji kardiologicznej w ramach badania klinicznego RESTORE współprowadzonego przez Akademię Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach.

   
  ⇑ do góry strony ⇑
  Opublikował: Bartłomiej Szade
  Publikacja dnia: 21.05.2018
  Podpisał: Bartłomiej Szade
  Dokument z dnia: 21.05.2018
  Dokument oglądany razy: 1846
Akademia Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach