A
AA
AAA
A
A
A   AA   AA   K
BIP.gov.pl
Biuletyn Informacji Publicznej AWF Katowice
Biuletyn Informacji Publicznej AWF Katowice
BIP.gov.pl
  To jest wersja archiwalna z dnia: 20.10.2016, zmieniona z powodu:
  Aktualizacja dodano ZC 05

  Zamówienia publiczne 2016

  Lista zamówień publicznych realizowanych w roku 2016 przez Akademię Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach. Wybór odpowiedniego przetargu z menu po lewewj stronie.
  <<<<<<<< 

  ZP 11/2016

  Ogłoszenie o zamówieniu publicznym na usługi związane z organizacją zimowego obozu szkoleniowego w Alpach Austriackich w regionie narciarskim GERLITZEN dla studentów Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach, realizujących zajęcia praktyczne z narciarstwa zjazdowego i snowboardu

  ZP 10/2016

  Ogłoszenie o zamówieniu publicznym na „Dostawę oleju opałowego lekkiego do celów grzewczych  dla Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach”

  ZP 09/2016

  Ogłoszenie o zamówieniu publicznym na usługi obejmujące druk offsetowy, skład, naświetlanie, wykonanie fotokopii, korekty dwustronnej, oprawę publikacji w pełni kolorowe, lakierowane UV okładki szyte drutem (format: B-5 oraz A-4) oraz druk periodyków na rzecz Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach

  ZP 08/2016
  Ogłoszenie zamówieniu publicznym na „Rozbudowę i modernizację szkieletu sieci LAN AWF Katowice

  ZC 02/2016
  Postępowanie w trybie zapytania o cenę na „Świadczenie usług medycznych obejmujących badania profilaktyczne (wstępne, okresowe i kontrolne) pracowników Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach”

  ZP 07/2016
  Ogłoszenie zamówieniu publicznym na „Modernizację sal dydaktycznych, pomieszczeń biurowych wraz z korytarzami w budynku dydaktycznym B Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach”

  ZP 06/2016
  Ogłoszenie o zamówieniu publicznym na "Remont pokoi mieszkalnych na IV piętrze oraz pomieszczeń piwnicznych w Domu Studenta Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach".

  ZP 05/2016
  Zamówienie publiczne na usługi związane z organizacją programowego obozu szkoleniowego z windsurfingu dla studentów Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach w zakresie zakwaterowania, wyżywienia i udostępnienia sprzętu pływającego nad Zatoką Pucką".

  ZC 01/2016
  Postępowanie w trybie zapytania o cenę na „Usługę związaną z badaniem parametrów wody basenowej na obiekcie Wielofunkcyjnej Hali Sportowej wraz z pływalnią Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach”

  ZP 04/2016 Unieważniony!!!
  Zamówienie publiczne na usługi związane z organizacją programowego obozu szkoleniowego z windsurfingu dla studentów Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach w zakresie zakwaterowania, wyżywienia i udostępnienia sprzętu pływającego nad Zatoką Pucką".

  ZP 03/2016
  Ogłoszenie zamówieniu publicznym na dostawę energii elektrycznej do obiektów Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach.

  ZP 02/2016
  Ogłoszenie zamówieniu publicznym na świadczenie usług w zakresie prowadzenia badań lekarskich dla studentów i kandydatów na studia w Akademii Wychowania Fizycznego im. J. Kukuczki w Katowicach.

  ZP 01/2016
  Ogłoszenie o zamówieniu publicznym na usługi związane z organizacją letnich obozów szkoleniowych (żeglarstwo, kajakarstwo, ratownictwo wodne, terenowe formy aktywności ruchowej) dla studentów Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach na Warmii i Mazurach.

   
  ⇑ do góry strony ⇑
  Opublikował: Bartłomiej Szade
  Publikacja dnia: 20.10.2016
  Podpisał: Bartłomiej Szade
  Dokument z dnia: 20.10.2016
  Dokument oglądany razy: 3937
Akademia Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach